na XXIX Niedzielę w ciągu roku

  1. Dzisiejsza niedziela jest Światowym Dniem Misyjnym rozpoczynającym tydzień modlitw w intencji misji i misjonarzy. Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc dla Meksykanów, którzy ucierpieli w wyniku trzęsienia ziemi.
  2. W sobotę 28 października – Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  3. Za tydzień z soboty na niedzielę zmiana czasu – o godz. 300 cofniemy zegarki na godzinę 200.
  4. Za tydzień na Mszy dla dzieci odbędzie się konkurs na najlepiej przygotowany strój świętego. Zatem prosimy, aby dzieci, przyszły przebrane za świętego, którego chciałyby naśladować.
  5. Również za tydzień młodzież z naszego Gimnazjum zbierać będzie znicze na opuszczone groby na bielawskich cmentarzach.
  6. Przypominamy, że do końca października Biuro Parafialne będzie czynne tylko w środy.
  7. Dziś Ks. Proboszcz udał się z pielgrzymką do Fatimy, skąd ma przywieść Figurę Matki Bożej, która ma stanąć na placu przy budującym się kościele. Z tą inicjatywą wyszli nasi Parafianie, którzy też złożyli na ten cel dar swojego serca. Jest to piękny gest wobec Matki Zbawiciela. Będziemy ogromnie wdzięczni wszystkim, który chcieliby także dołączyć się do tej inicjatywy okazując swoją miłość Matce Bożej. Ofiary składane na figurę prosimy podpisać.
  8. Kartki wypominkowe czytelnie wypełnione, prosimy, wrzucać do skrzynki przy wejściu do kaplicy. Prosimy nie wrzucać ich na tacę. Prosimy także dokładnie wpisać adres, gdyż po posegregowaniu odpowiednio wcześniej ogłosimy, w które dni, z których ulic będą wyczytywane wypominki, tak, aby rodzina mogła być na wspólnej modlitwie za swoich bliskich zmarłych. Ofiary składane przy okazji wypominek przeznaczone są na budowę kościoła.