|
Data |
Dzień tygodnia |
Ulice |
1 |
02.01. |
wtorek |
1600 Bratkowa, Fiołkowa, Makowa, Jaśminowa, Krucza, Tkacka 12a i 12b, Biskupa Romana 6 1600 Tulipanowa (od numeru 7,5,3,1) |
2 |
03.01. |
środa |
od 1600 Piławska (od pierwszego i ostatniego nru) |
3 |
04.01. |
czwartek |
1600 Kościuszki (od pierwszego i ostatniego nru) |
4 |
05.01. |
piątek |
od 1730 Pułaskiego nru od pierwszego numeru |
5 |
08.01. |
poniedziałek |
1600 Żeromskiego 10-22 (od nru 10 i 22) |
6 |
09.01 |
wtorek |
1600 Żeromskiego 23 i 23a 1600 Żeromskiego 19a |
7 |
10.01. |
środa |
1600 Żeromskiego 28a oraz 25-32 (od nru 25 i 32) |
8 |
11.01. |
czwartek |
1600 Wolności od 1,1a,1b, 3, 10a, 14, 15, 18, 19 oraz od 2, 5, 7a, 11, 11a, 12, 13, 16, 17, 17a |
9 |
12.01. |
piątek |
1600 Wolności od 20, 20a, 21, 28, 28a, 31, 31a, 34, 34a, 34b, 34c, 34d; Kolejowa ok. godz. 1930, od 1600 Wolności od 25, 27, 27a, 29, 30, 33, 33a, 35, 37 |
10 |
13.01. |
sobota |
930 Szpakowa (od pierwszego i ostatniego nru), ok. 1200 Ks. Romana Biskupa 4 |
11 |
15.01 |
poniedziałek |
1600 Wolności od 36, 38, 38a, 38c, 41, 43, 44, 47 |
12 |
16.01. |
wtorek |
16 00 Wolności od 49, 50, 51, 51a, 52, 52a oraz 53, 53a,54, 54b, 58, 61 (od nru 61) |
13 |
17.01. |
środa |
1600 Wolności 61a, 63, 65, 66a, 66b (od nru 61a i 66b) |
14 |
18.01. |
czwartek |
16 00 Wolności od 55a, 56,60, 60a, 67a, 72, 72a,73, 76 - 79, 79a, 82, 82b, 86a, 87,90, 91 (od nru 55a i 91) |
15 |
19.01. |
piątek |
1600 Wolności 66, 68, 69, 69a, 69b, 69c, 70, 74a, 75, 77, 80a, 81, 81a, 83, 84, 85, 88a, 89 (od nru 66 i 89) |
16 |
20.01. |
sobota |
930 Dzierżoniowska (od pierwszego i ostatniego nru) |
17 |
22. 01. |
poniedziałek |
1600 Prosta 1600 Witosa, 1610 Ceglana, 1620 Grunwaldzka, |
18 |
23.01. |
wtorek |
1600 Brzeżna 34–47 |
19 |
24.01. |
środa |
16 00 Brzeżna 20A–32 |
20 |
25.01. |
czwartek |
16 00 Brzeżna 1-20 |
21 |
26.01. |
piątek |
1600 Tkacka (od pierwszego i od ostatniego nru |
22 |
27.01. |
sobota |
930 Wodna (od pierwszego i ostatniego nru) |
23 |
29.01 |
poniedziałek |
1600 Wojska Polskiego (od pierwszego i ostatniego nru) |
24 |
30.01 |
wtorek |
1600 Łabędzia (od pierwszego nru), 1830 Gołębia (od ostatniego nru), 1600 Owocowa (od pierwszego nru) 1620 Krótka (od ostatniego nru) 1700 Niecała (od ostatniego nru) 1900 pl. Młodzieży |
25 |
31.01 |
środa |
1600 Rolna (od pierwszego nru) 1600 Pocztowa (od pierwszego nru) |