XXIX  NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

  1. Dzisiejsza niedziela jest Światowym Dniem Misyjnym rozpoczynającym tydzień modlitw w intencji misji i misjonarzy. Po Mszach św. młodzież będzie zbierać znicze i fundusze na znicze na zaniedbane i opuszczone groby na naszych bielawskich cmentarzach.
  2. W poniedziałek 22 października - wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II, papieża. Po porannej Mszy św. nabożeństwo do św. Jana Pawła II i ucałowanie jego relikwii. A po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Rity.
  3. W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie dla osób, które w listopadzie przystąpią do sakramentu bierzmowania.
  4. Za tydzień w niedzielę przeżywać będziemy X Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem Pakistan - przerwać milczenie. Musimy mówić o wielkim prześladowaniu chrześcijan w tym kraju, musimy mówić tutaj, w Europie, która traci swoją chrześcijańską tożsamość. Prześladowani mają odwagę aż po własną śmierć mówić i świadczyć o tym, w co i Kogo wierzą. Po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc dla prześladowanych chrześcijan z Pakistanu.
  5. Również za tydzień w niedzielę na Mszy dla dzieci odbędzie się konkurs na najlepiej przygotowany strój świętego. Zatem prosimy i zachęcamy, aby dzieci, przyszły przebrane za świętego, którego chciałyby naśladować.
  6. W imieniu Fundacji Nowego Tysiąclecia składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na stypendialny fundusz przeznaczony na stypendia naukowe dla uzdolnionej młodzieży z rodzin wielodzietnych i niezamożnych. Zebrana kwota to 775,2 zł.
     
  7. Kartki wypominkowe czytelnie wypełnione, prosimy, wrzucać do skrzynki przy wejściu do kaplicy. Prosimy nie wrzucać ich na tacę. Prosimy także dokładnie wpisać adres, gdyż po posegregowaniu odpowiednio wcześniej ogłosimy, w które dni, z których ulic będą wyczytywane wypominki, tak, aby rodzina mogła być na wspólnej modlitwie za swoich bliskich zmarłych. Ofiary składane przy okazji wypominek przeznaczone są na budowę kościoła.
  8. Przypominamy, że tradycyjnie w ostatnią niedzielę października zmiana czasu – o godz. 300 cofniemy zegarki na godzinę 200.