NA VII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

  1. W rozpoczynającym się tygodniu będziemy przeżywać:
  • 1 marca Pierwszy Piątek Miesiąca.Poranna i wieczorna Msza o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. Po wieczornej Mszy nabożeństwo do Serca Jezusowego i koronka do Bożego Miłosierdzia. Okazja do spowiedzi przed poranną Mszą św. oraz od 1700do 1800. Od godz. 1000 proboszcz nawiedzi chorych z wizytą sakramentalną. 1 marca to Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych.
  • 2 marcaPierwsza Sobota Miesiąca. Poranna Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP w intencji Żywego Różańca. Po Mszy nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi ze zmianą tajemnic. Od godz. 900 Daniel nawiedzi chorych z wizytą sakramentalną.
  1. Za tydzień Pierwsza Niedziela Miesiąca. Po Mszach św. wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy o godz. 1130 spotkanie liturgiczno-formacyjne dla dzieci pierwszokomunijnych.
  2.  Ks. Biskup Ignacy zaprasza wszystkich tegorocznych abiturientów w piątek15 marca na Diecezjalną Pielgrzymkę Maturzystów na Jasną Górę. Najważniejszym jej elementem będzie Eucharystiao godz. 11.00, podczas której w kaplicy Cudownego Obrazu zostanie złożone dziękczynienie Panu Bogu za lata nauki szkolnej iskierowana zostanie prośba o potrzebne dla nich łaski na czas dalszych życiowych decyzji i czas matury.
  3. Raz jeszcze prosimy o odpis 1% podatku na naszą fundacjęMisricordias Domini, z tym, że w tym roku chcemy skorzystać też z możliwości pozyskania większecej ilości funduszy, dlatego weszliśmy w porozumienie z inną fundacją i to na jej KRS nalży zrobić odpis, ale koniecznie z dopiskiem „Miłosierdzie” Jeśli ktoś potrzebuje pomocy w załatwieniu formalności związanych z przekazaniem 1% podatku wystarczy, że przyniesie swój PIT oraz wszystkie posiadane informacje o dochodach za rok 2018 r. i poniesionych wydatkach podlegających odliczeniu, a nasi wolontariusze sami wypełnią odpowiednie formularze. Numer KRS 0000311436.
  4. Za tydzień zbiórka do puszek na operację 16 letniego Michała Pawlaka z Wrocławia. Michła ma bardzo złożoną wadę serca i musi być natychmiast operowany w Niemczech, a ponieważ stan jego bardzo się pogorszył potrzebny jest drogi lotniczy transport medyczny. Więcej informacji w gablocie, na naszej stronie i na stronie siepomaga.pl oraz na ulotkach.