NA NIEDZIELĘ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

  1. Dziś Pierwsza Niedziela Miesiąca. Po każdej Mszy św. wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Trwamy w nowennie do Ducha Św.
  2. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa przez cały miesiąc czerwiec po wieczornej Mszy św.
  3. W rozpoczynającym się dziś tygodniu przeżywać będziemy w liturgii i życiu parafialnym:
  • 3 czerwca, w poniedziałek - wspomnienie liturgiczne świętych męczenników Karola Lwangi i towarzyszy.
  • 5 czerwca, w środę - wspomnienie liturgiczne św. Bonifacego, bpa i m.Po wieczornej Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII.
  • 6 czerwca, Pierwszy Czwartek Miesiąca. Wieczorna Msza św. o Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie, a po niej nabożeństwo czerwcowe połączone z pierwszoczwartkowym nabożeństwem w intencji powołań.
  • 7 czerwca, Pierwszy Piątek Miesiąca. Wieczorna Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. Po Mszy wieczornej Eucharystyczne nabożeństwo pierwszopiątkowe. Spowiedź przed poranną Msza Św. i od godziny 1700. Będzie to także spowiedź klas IV przed I rocznicą Komunii św. Ks. Proboszcz nawiedzi swoich chorych od godz. 1000.
  • 8 czerwca, w sobotę - wspomnienie liturgiczne św. Jadwigi królowej.
  1. Za tydzień w niedzielę, 9 czerwca – Uroczystość Zesłania Ducha Św. W imieniu Ks. Proboszcza Parafii Ducha Św. przy ul. Słowiańskiej zapraszamy na odpust i festyn. Na Mszy o godz. 800modlić się będziemy w int. S. Jolanty z racji jej imienin.
  2. Również za tydzień 9 czerwca po raz ósmy ulicami Dzierżoniowa przejdzie Marsz dla Życia, który jest radosnym świętem Rodziny. Zbiórka uczestników o 1430na placu przy kościele św. Jerzego. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.