XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1.Przypominamy, że w tygodniu obowiązuje wakacyjny porządek Nabożeństw, a Kancelaria Parafialna czynna jest tylko w środy od 1600do 1730.
2.W rozpoczynającym się dziś tygodniu przeżywać będziemy:
  • 3 lipca, w środę – święto św. Tomasza Apostoła,
  • 4 lipca, Pierwszy Czwartek Miesiąca. To dzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Po porannej Mszy św. eucharystyczne nabożeństwo pierwszoczwartkowe,
  • 5 lipca Pierwszy Piątek Miesiąca. Po Mszy wieczornej o Sercu Pan Jezusa nabożeństwo do Jego Najświętszego Serca i koronka do Bożego Miłosierdzia. Spowiedź pierwszopiątkowa od 1700do 1800.
  • 6 lipca - Pierwsza Sobota Miesiąca i wspomnienie liturgiczne bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dz. Po porannej Mszy św. o Niepokalanym Sercu NMP nabożeństwo pierwszosobotnie ze zmianą tajemnic różańcowych.
  1. Za tydzień 7 lipca, Pierwsza Niedziela Miesiąca. Po Mszach św. Adoracja Najświętszego Sakrmentu.
  2. We wtorek31 lipca pod hasłem „W mocy Ducha Św.” spod katedry świdnickiej wyruszy XVI Świdnicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Wraz z Księdzem Proboszczem, który planuje wyruszyć na pielgrzymi szlak, zachęcamy do udziału w „rekolekcjach w drodze”. Osoby, które ze względu na podeszły wiek czy chorobę nie mogą wybrać się na pielgrzymi szlak, mogą w pielgrzymce uczestniczyć w sposób duchowy. Zapisy w zakrystii po Mszach.