XXIX  NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 

  1. Dzisiejsza niedziela jest Światowym Dniem Misyjnym rozpoczynającym tydzień modlitw w intencji misji i misjonarzy, który przezywać będziemy pod hasłem Ochrzczeni i posłani, Dziś młodzież zbiera znicze i fundusze na znicze na zaniedbane i opuszczone groby na naszych bielawskich cmentarzach.
  2. We wtorek, 22 października - wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II, papieża. Po porannej Mszy św. nabożeństwo do św. Jana Pawła II i ucałowanie jego relikwii. A po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Rity.
  3. W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie dla osób, przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  4. Za tydzień w niedzielę na Mszy dla dzieci odbędzie się konkurs na najlepiej przygotowany strój świętego. Zatem prosimy i zachęcamy, aby dzieci, przyszły przebrane za świętego, którego chciałyby naśladować.
  5. W dniach od 14-17 listopada odbędą się VI Ewangelizacyjne Rekolekcje Diecezjalne pod hasłem W mocy Bożego Ducha: 14-15 XI Bardo - siostry zakonne; Świebodzice OSIR: 16 XI - młodzież, 17 XI – dorośli. Rekolekcje poprowadzi ks. O. Paweł Sawiak SJ i Mocni w Duchu – muzyczny zespół ewangelizacyjny.
  6. Prosimy aby wychodząc z kaplicy od ministrantów wziąć karty wypominkowe. Niestety w tym roku nie ma kto ich roznieść do naszych domów, zatem prosimy wziąć je także sąsiadam, którzy nie mogą sami już przyjść do naszej światyni. Czytelnie wypełnione, prosimy, wrzucać do skrzynki, do której składamy ofiary na budowę kościoła.Prosimy także dokładnie wpisać adres, gdyż po posegregowaniu odpowiednio wcześniej ogłosimy, w które dni, z których ulic będą wyczytywane wypominki, tak, aby rodzina mogła być na wspólnej modlitwie za swoich bliskich zmarłych. Ofiary składane przy okazji wypominek przeznaczone są na budowę kościoła.