NA X NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ  

  1. Z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca po każdej Mszy św. wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. Dziś o 1430 spod kościoła NMP Matki Kościoła przy ul. Świdnickiej wyruszy Marsz dla Życia i Rodziny. Zapraszamy na to rodzinne święto. Szczegóły na stronie marsz.org
  3. Przez cały miesiąc czerwiec nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po wieczornej Mszy świętej.
  4. W rozpoczętym tygodniu przeżywać będziemy:
  • 8 czerwca, w poniedziałek - wspomnienie św. Jadwigi królowej;
  • 11 czerwca, w czwartek - wspomnienie św. Barnaby Apostoła.
  • 12 czerwca, w piątek - Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. W tym dniu za publiczne odmówienie AKTU WYNAGRODZENIA NAJŚWIĘTSZEMU SERCU PANA JEZUSA można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • 13 czerwca w sobotę - wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. To także Dzień Fatimski. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie po wieczornej Mszy Świętej, które będzie połączone z nabożeństwem czerwcowym.
  1. Za tydzień w niedzielę 14 czerwca, na Mszy o godz. 1000 będziemy się modlić w int. s. Jolanty z racji jej imienin, a na Mszy o godz. 1130 s. Czesławy. Wówczas też dzieci przedszkolne otrzymają dyplomiki ukończenia pierwszego etapu edukacji religijnej. O godz. 1230 spotkanie dla rodziców i dzieci I i II roku przygotowania do I Komunii św.
 
 
W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności +Andrzeja Dudziaka i +Jana Mielczarka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.