NA XI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
-
Dziś o 1230 spotkanie dla rodziców i dzieci I i II roku przygotowania do I Komunii św.
-
W rozpoczętym tygodniu przeżywać będziemy:
- 16 czerwca, we wtorek, o godz. 1845 spotkanie komitetu organizacyjnego Jubileuszu 20. lecia naszej Parafii.
- 17 czerwca, w środę – wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika. Po Mszach św. oddanie czci jego relikwiom.
- 20 czerwca, w sobotę - wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
-
W przyszłą niedzielę, 21 czerwca, przeżywać będziemy Jubileusz 20. lecia naszej Parafii. Na godz. 1200 zapraszamy na Mszę św. polową przy placu budowy naszej świątyni, której przewodniczyć będzie Pierwszy Biskup Świdnicki Ignacy Dec. Bezpośrednio po Mszy odbędzie się piknik parafialny. Nie będzie Mszy o godz. 1130 w kaplicy. Będzie to także ostatnia niedziela w roku szkolnym 2025/2026, w związku z tym już dziś na Mszy o godz. 1130 podziękujemy za kończący się kolejny rok edukacji. Dyrekcjom naszych szkół katechetom i nauczycielom wyrażamy wdzięczność za dobrą współpracę i życzymy im i uczniom udanych, pięknych wakacji.
W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności +Wiesława Pedziwiatra. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

