NA IV NIEDZIELĘ PRZYGOTOWANIA PASCHALNEGO ZWANĄ „LAETARE”
 1. Dziś rozpoczynamy Wielkopostne Rekolekcje, które głosić nam będzie Ks. Wojciech Mikulski z Rzymu. Dziś po Mszy o godz. 1130, nauka rekolekcyjna dla rodziców dzieci ze szkoły podstawowej od I-VIII i III gimnazjalnych. Przedświąteczna spowiedź wielkopostna będzie w naszej Parafiiwe wtorek 2 kwietnia od godz. 800do 900i od godz. 1700do 1800.
 2. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszy św. o godz. 900i o godz. 1730, natomiast Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 1715. Zapraszamy dziś szczególnie tych, którzy jeszcze nie znaleźli w tegorocznym Wielkim Poście czasu, aby rozważać umęczoną Miłość Boga do człowieka.
 3. Dziś naszymi ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć operację i rehabilitację Agnieszki Kudyry chorej na dysplazję włóknistą oraz nowotwór niezłośliwym lewej kończyny dolnej. Wpłat można dokonać także na konto fundacji Serce dla Maluszka.Więcej informacji w gablocie.
 4. W rozpoczynającym się dziś tygodniu przeżywać będziemy:
 • 4 kwietnia, Pierwszy Czwartek Miesiąca. Po wieczornej Mszy św. pierwszoczwartkowe nabożeństwo eucharystyczne w intencji powołań.
 • 5 kwietnia, Pierwszy Piątek Miesiąca. Po wieczornej Mszy nabożeństwo do Serca Jezusowego i nowenna do Bożego Miłosierdzia. Okazja do spowiedzi w trakcie rekolekcji. Komunia pierwszopiątkowa dla dzieci podczas Drogi Krzyżowej. Od godz. 1000 Proboszcz nawiedzi chorych z wizytą sakramentalną.
 • 6 kwietnia Pierwsza Sobota Miesiąca. Poranna Msza św. w intencji Żywego Różańca. Po Mszy nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP ze zmianą tajemnic. Ks. Daniel odwiedzi swoich chorych za tydzień 13 kwietnia.
 1. Za tydzień, 7 kwietnia, Pierwsza Niedziela Miesiąca. Po Mszach św. wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszach św. nasza fundacja Misericordias Dominibędzie już rozprowadzała palmy. Oczywiście w Niedzielę Palmową również. Zaś po Mszy o godz. 1130spotkanie liturgiczno-formacyjne dla dzieci pierwszokomunijnych.
 2. Raz jeszcze prosimy o prowiant o długim terminie przydatności, np. olej, mąka, kasza, konserwy, makarony itp. Prosimy przynosić je do naszej kaplicy do 7 kwietnia. Są to produkty, z których zostaną przygotowane paczki na święta dla ludzi dorosłych, żyjących w biedzie, samotnych i niepełnosprawnych.
 1. W piątek 12 kwietnia o godz. 2000 wyruszy z kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Bielawie IV Ekstremalna Droga Krzyżowa. Do wyboru są cztery: do Barda – 42 km, do Wambierzyc – 39 km, i do Krzeszowa 56 km oraz Bielawa – Bielawa 20 km dla osób, które chcą skosztować co to jest EDK. Szczegóły na stronie www.edkbielawa.pl tam również mapy, trasy i zapisy.
 2. Jak każdego roku zapraszamy młodzież naszej diecezji na Diecezjalny Światowy Dzień Młodzieży, czyli spotkanie ewangelizacyjno - modlitewne w sobotę 13.04. przed Niedzielą Palmową. W tym roku spotykanie odbędzie się w Hali Sportowej Centrum Turystyczno - Sportowego w Nowej Rudzie – Słupcu pod hasłem: Łap zasięg. Rozpocznie się ono o godz. 1100.