XXIII  NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

  1. Dziś na Mszy o godz. 1000 zostaną zainaugurowane w naszym mieście 31. Polsko - Czeskie Dni Kultury Chrześcijańskiej, a po Mszy o godz. 1130 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci z klas 1-8 szkoły podstawowej.
  2. W rozpoczynającym się dziś tygodniu przeżywać będziemy:
  • 8 września, we wtorek – święto Narodzenia NMP;
  • 9 września, w środę po Mszy wieczornej spotkanie dla uczniów klas 6-8 SP oraz kandydatów, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować przygotowanie do sakramentu bierzmowania;
  • 11 września, w piątek o godz. 1700 odbędzie się spotkanie dla kandydatów na ministrantów. Chłopców, którzy chcieliby służyć Panu Jezusowi przy ołtarzu, zachęcamy, aby dołączyli do grona ministrantów, a rodziców prosimy o wsparcie tej propozycji i zachęcenie swoich synów;
  • 12 września, w sobotę – wspomnienie liturgiczne Najświętszego Imienia Maryi.
  1. Informujemy wszystkich narzeczonych, którzy planują do końca kwietnia 2021 r. zawarcie sakramentalnego związku małżeńskiego, iż w sobotę, 12 września o godz. 1900 w parafii Wniebowzięcia NMP rozpoczną się dekanalne nauki przedślubne. Następny cykl nauk przedmałżeńskich będzie dopiero w lutym 2021 r. Przypominamy również wszystkim małżonkom, że w parafii Wniebowzięcia NMP, działa profesjonalna Dekanalna Poradnia Rodzinna.
  2. Za tydzień w niedzielę 13 września, na Mszy o godz. 1000 będziemy modlili się w int. S. Dolores z racji jej Imienin, które przypadają 15 września. To także Dzień Fatimski. Zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie o godz. 1700.
  1. W lipcu i sierpniu zebraliśmy na budowę naszego kościoła 11 980 zł. Bóg zapłać!
  2. Dyrektor Zespołu Ośrodków Wsparcia w Bielawie informuje, że są wolne miejsca. Zapewniamy wsparcie i opiekę dla:osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego, osób borykających się z różnymi postaciami otępieni, osób z niepełnosprawnością intelektualną, osób ze spektrum autyzmu lub niepełnosprawnością sprzężoną. Pomoc świadczymy od poniedziałku do piątku w godz. 700 do 1700. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 746 450 581 lub Zespole Ośrodków Wsparcia przy ulicy Lotniczej 5 w Bielawie w godzinach od 730 do 1500.