NA NA II NIEDZIELĘ PRZYGOTOWANIA PASCHALNEGO

 1. Dziś obchodzimy Niedzielę Dzieł Pomocy Misjom - Ad gentes. To dzień modlitw w intencji misji oraz polskich misjonarzy i misjonarek. Zachęcamy, aby tę działalność misyjną Kościoła wesprzeć materialnie poprzez ofiarę złożoną do puszek, wysłanie SMS-a na numer 72032 (koszt 2, 46 PLN z VAT), czy ofiarę przelaną na konto podane na stronie misje.pl. 
 2. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek Wielkiego Postu po Mszy św. o godz. 900 i o godz. 1730. Natomiast Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 1715.
 3. Ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego jak i na jałmużnę postną do końca Wielkiego Postu, w kopertach prosimy skadać do skarbony z ofiarami na budowę kościoła.
 4. Jutro rozpoczyna się miesiąc marzec poświęcony św. Józefowi. W każdy wtorek po Mszy wieczornej będziemy odmawiać litanię do św. Józefa.
 5. A w rozpoczynającym się tygodniu będziemy przeżywać:
 • 1 marca Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych.
 • 2 marca Pierwszy Wtorek Miesiąca. Po wieczornej Mszy św. zapraszamy na pierwsze nabożeństwo do Najczystszego Serca św. Józefa.
 • 4 marca Pierwszy Czwartek Miesiąca i święto św. Kazimierza królewicza. Dzień modlitw w intencji powołań. Po wieczornej Mszy św. pierwszoczwartkowe nabożeństwo eucharystyczne.
 • 5 marca Pierwszy Piątek Miesiąca. Wieczorna Msza o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, a po niej nabożeństwo do Serca Jezusowego i koronka do Bożego Miłosierdzia. Okazja do spowiedzi przed poranną Mszą św. oraz od 1630 do 1730. Od godz. 1000 proboszcz nawiedzi chorych z wizytą sakramentalną.
 • 6 marca Pierwsza Sobota Miesiąca. Poranna Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP w intencji Żywego Różańca. Po Mszy nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi ze zmianą tajemnic. Od godz. 900 Daniel nawiedzi chorych z wizytą sakramentalną. Większość naszych seniorów jest już pewnie zaszczepiona więc możemy do nich przyjść z posługą. Gdyby jednak ktoś się obawiał naszej obecności, to prosimy nam to wcześniej zgłosić.
 1. Za tydzień Pierwsza Niedziela Miesiąca. Po Mszach św. wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. Na Mszy o godz. 1130 dzieci pierwszokomunijne otrzymają poświęcone książeczki liturgiczne.