NA NA IV NIEDZIELĘ PRZYGOTOWANIA PASCHALNEGO ZWANĄ „LAETARE”

1. Dziś rozpoczynamy Wielkopostne Rekolekcje, które głosić nam będzie O. Adrian Urbanek, paulin ze Świdnicy. Dziś po Mszy o godz. 1130, nauka rekolekcyjna dla rodziców dzieci od I-VIII. Przedświąteczna spowiedź wielkopostna będzie w naszej Parafii w najbliższy wtorek, 16 marca, od godz. 800 do 900 i od godz. 1900. Nauki rekolekcyjne w od poniedziałku do środy na Mszach św. o godz. 800 i 1800, a dla dzieci w poniedziałek i wtorek o 1630, zaś dla młodzieży w środę o 1630. Módlmy się w intencji Ojca Rekolekcjonisty i o błogosławione owoce tych ćwiczeń duchowych dla naszej rodziny parafialnej.
2. Dziś o godz. 1715 Gorzkie Żale z nauka Pasyjną. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszy św. o godz. 900 i o godz. 1730.
3. W środę, 17.03.,  z racji rekolekcji Biuro Parafialne będzie nieczynne!
4. W piątek, 19 marca - uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP, patrona Kościoła św. i katolickich rodzin. Tego dnia papież Franciszek zainauguruje Rok Rodziny, który będzie trwał do 26 czerwca 2022 roku. Celem tej papieskiej inicjatywy jest pogłębienie refleksji nad rodziną w oparciu o treści adhortacji Amoris Laetitia (Radość miłości). W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
5. Prosimy o prowiant o długim terminie przydatności, np. olej, mąka, kasza, konserwy, makarony itp. Produkty te prosimy przynosić do naszej kaplicy do 25 marca. Zostaną one przekazane przed świętami dla naszych parafian żyjących w biedzie, samotnych i niepełnosprawnych.