NA 30 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 

  1. Dziś pod hasłem Spotkaliśmy Jezusa, więc głosimy,rozpoczyna się Tydzień Misyjny, który jest czasem naszego szczególnego zaangażowania w modlitwę o ewangelizację krajów misyjnych.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 1130 katecheza parafialna dla rodziców i ich dzieci z klas 1-2 SP.
  3. W czwartek 28 października, przypada Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  4. Za tydzień, w niedzielę 31 października, ostatnie nabożeństwo różańcowe. Dzieci, które wykonały prace plastyczne związane z tajemnicami różańcowymi oraz te, które nie opuściły ani jednego nabożeństwa październikowego nagrodzimy za ich wytrwałość i pobożność. Zapraszamy wszystkich, którzy nie znaleźli jeszcze czasu, aby choć raz przyjść na to piękne maryjne nabożeństwo.
  5. Za tydzień w niedzielę na Mszy dla dzieci odbędzie się konkurs na najlepiej przygotowany strój świętego. Zatem prosimy i zachęcamy, aby dzieci, przyszły przebrane za świętego, którego chciałyby naśladować.
  6. W dniach od 18-21 listopada odbędą się VII Ewangelizacyjne Rekolekcje Diecezjalne pod hasłem Moc Ewangelii Królestwa. Nauki będą głoszone: 11. Bardo – Księża; 19.11. Ząbkowice - siostry zakonne; 20.11. Nowa Ruda Słupiec – młodzież; 20.11. Nowa Ruda Słupiec - dorośli. Rekolekcje poprowadzi ks. Dominik Chmielewski SDB.
  7. Karty wypominkowe prosimy czytelnie wypełnione wrzucać do skarbony przy wejściu do kaplicy. Prosimy także dokładnie wpisać adres, gdyż po posegregowaniu odpowiednio wcześniej ogłosimy, w które dni, z których ulic będą wyczytywane wypominki, tak, aby rodzina mogła być na wspólnej modlitwie za swoich bliskich zmarłych. Ofiary składane przy okazji wypominek przeznaczone są na budowę kościoła.
  8. Przypominamy, że tradycyjnie w ostatnią niedzielę października zmiana czasu. Zatem za tydzień o godz. 300 cofniemy zegarki na godzinę 200.