NA IV NIEDZIELĘ PRZYGOTOWANIA PASCHALNEGO ZWANĄ „LAETARE”

  1. Dziś rozpoczynamy Wielkopostne Rekolekcje, które głosić nam będzie Ks. Krystian Puszka z Austrii. Po Mszy o godz. 1130 nauka rekolekcyjna dla rodziców dzieci od I-VIII. Przedświąteczna spowiedź wielkopostna będzie w naszej Parafiiw najbliższy wtorek, 29 marca, od godz. 815 do 900 i od godz. 1715do 1800. Nauki rekolekcyjne w od poniedziałku do środy na Mszach św. o godz. 900 i 1800. Módlmy się w intencji Ojca Rekolekcjonisty i o błogosławione owoce tych ćwiczeń duchowych dla naszej rodziny parafialnej.
  2. 2. Dziś o godz. 1715 Gorzkie Żale z nauka Pasyjną. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszy św. o godz. 900 i o godz. 1730.
  3. Z racji rekolekcji w najbliższą środę Biuro Parafialne będzie nieczynne.
  4. W tym tygodniu przypada:
  • 1 kwietnia Pierwszy Piątek Miesiąca. Wieczorna Msza o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, a po niej nabożeństwo do Serca Jezusowego i koronka do Bożego Miłosierdzia. Okazja do spowiedzi przed poranną Mszą św. oraz od 1700 do 1730. Od godz. 1000 proboszcz nawiedzi chorych z wizytą sakramentalną.
  • 2 kwietnia Pierwsza Sobota Miesiąca. Poranna Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP w intencji Żywego Różańca. Po Mszy nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi ze zmianą tajemnic. Od godz. 900 Daniel nawiedzi chorych z wizytą sakramentalną.
  • Za tydzień 3 kwietnia Pierwsza Niedziela Miesiąca. Po Mszach św. wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  1. Za tydzień Ks. Proboszcz głosić będzie rekolekcje wielkopostne w Jastrzębiu Zdroju w par. pw. Miłosierdzia Bożego. Módlmy się w intencji tamtejszych wspólnot parafialnych i Ks. Proboszcza.
  2. W piątek 8 kwietnia o godz. 2000 z kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Bielawie wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa. Do wyboru są następujące trasy: do Barda – 42 km, do Wambierzyc – 39 km, do Krzeszowa 56 km, Bielawa – Bielawa 40 km oraz Bielawa – Bielawa 20 km dla osób, które chcą skosztować czym jest EDK. Szczegóły na stronie www.edkbielawa.pl tam również mapy, trasy i zapisy.