NA V NIEDZIELĘ PRZYGOTOWANIA PASCHALNEGO

  1. Dziś Pierwsza Niedziela Miesiąca. Po Mszach św. wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy o 1130parafialna katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych.
  2. Gorzkie Żale z kazanie pasyjnym dzisiaj o godz. 1715.
  3. Droga Krzyżowa w każdy piątek Wielkiego Postu po Mszy św. o godz. 900 i o godz. 1730.
  4. W tym tygodniu przypada:
  • 5 kwietnia Pierwszy Wtorek Miesiąca. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do Najczystszego Serca św. Józefa.
  • 7 kwietnia Pierwszy Czwartek Miesiąca. Dzień modlitw w intencji powołań. Po wieczornej Mszy św. pierwszoczwartkowe nabożeństwo eucharystyczne.
  1. Za tydzień 10 kwietnia - Niedziela Męki Pańskiej zwana Palmową. Na wszystkich Mszach św. słuchać będziemy opisu Męki Pańskiej i dokonamy obrzędu poświęcenia palm. O godz. 1120 zgromadzimy się pod Bieltexem i stamtąd wyruszymy procesyjnie z palmami do naszej kaplicy, oczywiście, gdy nie będzie opadów deszczu lub śniegu. Po mszy o godz. 1130 spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
  2. Składamy serdeczne podziękowanie tym wszystkim, którzy wykorzystali czas Rekolekcji i przez spowiedź wielkanocną już przygotowali się w pełni do przeżywania świat paschalnych. Oczywiście jest jeszcze możliwość skorzystania z sakramentu pokuty, który sprawowany jest codziennie przed każdą Mszą św.