NA 12 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ  

  1. W rozpoczynającym się tygodniu przeżywać będziemy:
  • w poniedziałek, 20 czerwca - wspomnienie liturgiczne św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
  • we wtorek, 21 czerwca - wspomnienie liturgiczne NMP Przyczyny naszej Radości. Pod takim tytułem czczona jest figurka Matki Najświętszej na górze Iglicznej.
  • w środę, 22 czerwca wieczorna Mszy św. i nabożeństwo ku czci św. Rity.
  • 23 czerwca, czwartek - Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela i zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. wieczornej poświęcenie wianków, a po nabożeństwie eucharystycznym udzielimy specjalnego błogosławieństwa wszystkim mamom i ich dzieciom oraz matkom w stanie błogosławionym oczekującym potomstwa.
  • 24 czerwca, w piątek - Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dzień modlitw o świętość Kapłanów. W tym dniu za publiczne odmówienie AKTU WYNAGRODZENIA NAJŚWIĘTSZEMU SERCU PANA JEZUSA można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • 25 czerwca, w sobotę - wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. W tym dniu przypada diecezjalna pielgrzymka mężczyzn do sanktuarium św. Józefa w Bolesławowie koło Lądka Zdroju. Szczegółowy program na stronie naszej diecezji. Zachęcamy Panów do wzięcia udziału w tym religijnym wydarzeniu.
  1. Za tydzień, w niedzielę na Mszy o godz. 1130 będziemy się modlić w int. S. Czesławy z racji jej imienin.
  2. Biuro Parafialne czynne jest tylko w środy od 1600 do 1715.
  3. Biuro Radio Maryja przy parafii Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Bielawie organizuje wyjazd do Częstochowy na coroczne spotkanie Rodziny Radia Maryja w dniu 10 lipca 2022 r. o godz. 430. Koszt 65 zł. Zapisy w Biurze Radia Maryja w środy od 1600 do1730 lub telefonicznie: 720 176 644.