NA 10 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 

 

  1. W rozpoczynającym się tygodniu przeżywać będziemy:
  • we wtorek, 13 czerwca - wspomnienie liturgiczne św. Antoniego z Padwy, prezbitera i dK. To także Dzień Fatimski. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie po wieczornej Mszy Świętej, które będzie połączone z nabożeństwem czerwcowym.
  • w środę, 14 czerwca - wspomnienie bł. Michała Kozala, bpa i męczennika.
  • w czwartek, 15 czerwca - wspomnienie bł. Jolanty i zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. wieczornej poświęcenie wianków.
  • w piątek, 16 czerwca - Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. W tym dniu za publiczne odmówienie AKTU WYNAGRODZENIA NAJŚWIĘTSZEMU SERCU PANA JEZUSA można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • w sobotę 17 czerwca - wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  1. Za tydzień, w niedzielę - 18 czerwca, na Mszy o godz. 800 będziemy się modlić w int. S. Jolanty z racji jej imienin. Ponieważ będzie to ostatnia niedziela w roku szkolnym, to na Mszy o godz. 1130 razem z nauczycielami i uczniami podziękujemy za kończący się kolejny rok edukacji.
  2. Wspólnota Trudnych Małżeństw „Sychar” zaprasza w piątek - 16 czerwca na godz. 1830 małżeństwa przeżywające kryzysy i osoby po rozwodzie na spotkanie, które będzie miało miejsce w auli parafii Wniebowzięcia NMP. Szczegóły na plakacie.
  3. Biuro Parafialne w najbliższą środę będzie nieczynne.


W minionym tygodniu odeszły do wieczności +Łucja Grabarczyk i +Mirosława Kobusińska Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.