NA NIEDZIELĘ CHRZTU PAŃSKIEGO

  1. Dziś po Mszy o godz. 1130 parafialna katecheza dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  2. Choć zwyczajowo w świątyniach naszych pozostawia się wystrój Bożonarodzeniowy do 2 lutego, to w liturgii Kościoła Katolickiego Niedziela Chrztu Chrystusa Pana kończy Okres Narodzenia Pańskiego. Jutro rozpocznie się tzw. okres w Ciągu Roku, popularnie zwany „Okresem Zwykłym”.
  3. Ze względu na wizytę duszpasterską Msze św. do 13 stycznia, w tygodniu odprawiane będą od poniedziałku do piątku o 700 i 900, a kancelaria parafialna czynna będzie tylko w czwartek od godz. 1000 do 1045.
  4. Przypominamy, żeby miesiąc przed odprawieniem zarezerwowanej intencji mszalnej potwierdzić ją, jeśli wcześniej nie została złożona ofiara.
  5. Podobnie jak w ubiegłych latach, Stowarzyszenie Europejskie Gospodynie i Europejscy Gospodarzeorganizuje 13 i 20 stycznia 2024 r., w Domu Weselnym na ul. Wodnej 10, zabawy karnawałowe, z których dochód przeznaczony będzie na budowę naszego kościoła. Na 20 stycznia są jeszcze wolne miejsca. Tradycyjnie prosimy o upieczenie ciast na te dwie imprezy. Potraktujmy to, jako formę cegiełki na budowę świątyni. Prosimy o informację, na kogo możemy liczyć.
  6. Za tydzień po Mszach zbiórka do puszek na Diecezjalną Poradnię Rodzinną.