NA V NIEDZIELĘ PRZYGOTOWANIA PASCHALNEGO

  1. Zapraszamy dzisiaj na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 1715.
  2. Droga Krzyżowa w każdy piątek Wielkiego Postu po Mszy św. o godz. 900 i o godz. 1730.
  3. Trwamy w nowennie przed uroczystością św. Józefa, którą odprawiamy po wieczornej Mszy św., a od wczoraj do 24 marca trwa nowenna w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego.
  4. We wtorek, 19 marca - uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP, patrona Kościoła św.
    i katolickich rodzin.
  5. W piątek, 22 marca po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Rity. A o godz. 2000, z kościoła pw. Wniebowzięcia NMP wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa. Do wyboru jest pięć tras o różnej długości i wymaganiach. Szczegóły na stronie www.edkbielawa.pl, tam również mapy, trasy i zapisy.
  6. Za tydzień 24 marca - Niedziela Męki Pańskiej, zwana Palmową. Na wszystkich Mszach św. słuchać będziemy opisu Męki Pańskiej i dokonamy obrzędu poświęcenia palm. O godz. 1120 zgromadzimy się pod Bieltexem i stamtąd wyruszymy w procesji z palmami do naszej kaplicy, oczywiście, gdy nie będzie padał deszcz. Przed liturgią będzie można zaopatrzyć się w palmy. Po Mszy o 1130 parafialna katecheza dla dzieci z klasy I i II. 

 

W ostatnim czasie odprowadziliśmy do wieczności +Edwarda Bekusa i +Mirosława Dylewskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.